Thumbnail image
Krem për duar Erbario Toscano 30 ml
8.31 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar me veti ushqyese të përbërësve BIO si vaji i farës së rrushit, vaji i perimeve, gjalpë shea dhe ekstraktet e potokallit dhe limonit. Ky krem e bën lëkurën të butë dhe me aromë të këndshme. Gjithashtu, e mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit dhe hiperpigmentimi. Aplikojeni në lëkurë sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8027291333947
Kodi i produktit kET026

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen