Thumbnail image
Krem për duar dhe thonj Indulona 50 ml
2.45 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për femra nga Indulona, i dizajnuar enkas për kujdesin e duarve dhe thonjëve. Përveç që rrit elasticitetin e lëkurës, ai gjithashtu rigjeneron, hidraton dhe e mbron lëkurën nga efektet e dëmshme. Për më tepër, kremi edhe zbut lëkurën duke e lënë me aromë të këndshme. Aplikoni në duar sipa nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Indulona
Origjina Sllovaki
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 8588006397291
Kodi i produktit kIN045

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen