Thumbnail image
Krem pastrimi për lëkurë Clarins 200 ml
30.49 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi për pastrim Extra Comfort nga Clarins është dizajnuar për të gjitha llojet e lëkurë. Përkryer heq papastërtinë dhe makeup-in nga lëkura dhe kujdeset për të. Përveç që hidraton, falë përbërje së lehtë, produkti mund të përdoret edhe për zonën e ndjeshme të syve. Nuk bllokon poret dhe është i testuar dermatologjikisht. Kremi është formuluar me ekstrakt nga farat moringa dhe ekstrakte nga gjalpi shea dhe mango, përbërje kjo e cila neutralizon efektet e dëmshme të ajrit të ndotur, pastron dhe ndriçon lëkurën. Pas pastrimit lëkura juaj mbetet e butë, e balancuar dhe përkryer e pastër. Apliko me lëvizje rrethore në fytyrën dhe qafën e lagur. Në fund shpërlaje me ujë të vakët.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
GTIN 3380810157659
Kodi i produktit kCL1180027236

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen