Thumbnail image
Krem pas rroje Dermacol Men Agent All in one, 50 ml
13.43 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem pas rroje nga marka Dermacol, i pasuruar me përmbajtje gjalpë gështenje dhe vaj ulliri, i cili në mënyrë delikate ofron lëkurës tuaj qetësi dhe freski pas rrojes. Duhet të theksohet se kremi ndikon edhe në zvoglimin e rrudhave tuaj të fytyrës në mënyrë mjaft efektive. Nuk përmban alkool apo ndonjë substancë që do të shkaktonte irritimin e lëkurës tuaj. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 8590031105406
Kodi i produktit kDM5541

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen