Thumbnail image
Krem nate Lumene 50ml
41.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem nate që përmban antioksidant nga kastravecët polare, ushqen, shton elasticitetin e lëkurës, hidraton, përforcon dhe mbron lëkurën nga rrudhat e para. Krema do të shtojë shkëlqimin rinor dhe fleksibilitetin në lëkurën tuaj gjatë gjumit tuaj. Rekomandohet të përdoret në mbrëmjë pas pastrimit të lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
GTIN 6412600815726
Kodi i produktit kLU81572

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen