Thumbnail image
Krem nate kundër rrudhave Shiseido 50 ml
71.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi rinovues i nates intensivisht mbron lëkurën nga rrudhat dhe parandalon shfaqjen e tyre. Bima St John's wort e cila është pjesë e kremit jo vetëm që parandalon "trashjen" e lëkurës, por edhe rikthen mbrojtjen natyrore dhe shkëlqen atë, kurse hidroksiprolina stimulon prodhimin e kolagjenit, rikthen forcën e lëkurës dhe e ushqen atë. Kremi është dizajnuar për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Aplikoni çdo natë në lëkurën e fytyrës, dhe rezultati do të jetë një lëkurë e butë, e hidratuar dhe pa rrudha.

Cilësitë

Prodhuesi Shiseido
Origjina Izrael
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Krem nate
GTIN 729238103092
Kodi i produktit kSH097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen