Thumbnail image
Krem lifting për lëkurë Sesderma 50 ml
55.17 € 58.59 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem intenziv zbutës, i dizajnuar për rritjen e elasticitetit dhe luftën e rrudhave me një efekt lifting. Ka efekt të fortë hidratues, sidomos për lëkurën e thatë, si dhe përmirëson konturat e fytyrës dhe kthen elasticitetin. Kremi përmban DMAE 4%, një përbërës natyral i marrë nga salmoni, i cili stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinit. Përveç kësaj, ai përmban edhe acid glukolik që redukton rrudhat e fytyrës. Apliko dhe me butësi masazho deri në absorbim, përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Gjinia Femra
GTIN 8470001825681
Kodi i produktit kSR016

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen