Thumbnail image
Krem kundër rrudhave për zonën e syve dhe gojës Sesderma Daeses 30 ml
30.73 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem me një efekt të fortë anti-rrudhë, zbut dhe shtrin lëkurën rreth syve dhe gojës. Pjesa rrethë buzëve merr një pamje më të plotë dhe më të dallueshme. Kremi rekomandohet për lëkurë të thatë dhe të pjekur, që kërkon hidratim dhe elasticitet të përmirësuar. Përmban DMAE - faktor i tërheqjes natyrore, që shkakton rritje të tensionit të muskujve, aloe vera hidraton lëkurën dhe acid hialuronik që parandalon tharjen.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Gjinia Femra
GTIN 8470001825841
Kodi i produktit kSR038

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen