Thumbnail image
Krem kundër diellit Avène SPF 50+, 15 ml
15.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi i fytyrës Avène siguron mbrojtje për lëkurën e ndjeshme dhe intolerante. Është veçanërisht i përshtatshëm për kujdesin e lëkurës pas operacionit nëse ekspozimi në diell është i nevojshëm. Mbron lëkurën nga efektet e dëmshme të rrezatimit UV dhe forcon pengesën natyrale të lëkurës. Uji termal nga Avene ka efekte zbutëse, filtrat minerale MPI sigurojnë mbrojtje afatgjatë të lëkurës kundër diellit, dhe pre-tokoferili ka efekte antioksidante, si dhe vepron kundër radikaleve të lira. Nuk përmban filtra kimikë, pa parfume, parabene dhe ngjyra. Aplikoni në lëkurën e fytyrës para se të delni në diell.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
GTIN 3282779268776
Kodi i produktit kAN024

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen