Thumbnail image
Krem hidratues për fytyrë Avène 40 ml
24.99 € 28.07 € (-11%)
Përshkrimi

Krem i lehtë hidratues i dizajnuar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. Përmban ujë termal Avene i cili njihet për vetitë e tij qetësuese ndaj lëkurës dhe parandalon irritimin e saj. Gjithashtu përmban përbërës aktiv Cohederm TN që intensivisht hidraton lëkurën. Aplikojeni në mëngjes/mbrëmje dhe lëreni të absorbohet shpejtë.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3282779390132
Kodi i produktit kAN031

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen