Thumbnail image
Krem hidratues për flokët kaçurrele Goldwell Stylesign 100 ml
15.99 € 18.01 € (-11%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për flokë të buta kaçurrele dhe të valëzuara. Përveç që parandalon rënien e flokëve, poashtu edhe hidraton dhe i jep formë atyre. Nuk ngarkon flokët, ideal për të gjitha femrat. Apliko në flokët e thara me peshqir dhe rregullo në stilin e dëshiruar.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 4021609275282
Kodi i produktit kGL100

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen