Thumbnail image
Krem hidratues për duar & thonjë Somerset Toiletry 75 ml
10.61 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem për duar me veti ushqyese të gjalpë sheas e cila e bën lëkurën të butë dhe me aromë të këndshme të kopshtit. Ky krem ka teksturë të dendur dhe absorbohet shpejtë në lëkurë.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 639136616139
Kodi i produktit kSOM149

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen