Thumbnail image
Krem hidratues për duar Michel Design Works 59.5 g
21.54 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues me aromë ekzotike avocado vjen në një kuti të bukur. Ajo përmban gjalpë shea dhe një përzgjedhje e bimëve më të mira që janë të përshtatshme për lëkurën më të thatë. Hidraton intensivisht, duke lënë një lëkurë të butë dhe të shkëlqyer.

Cilësitë

Prodhuesi Michel Design Works
Origjina Bahrein
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 608666701479
Kodi i produktit kMDW111

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen