Thumbnail image
Krem hidratues Jeanne En Provence, 200ml
5.58 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues për dush, pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë aromë të bukur me mjaltë dhe gjalpë shea. Pa parabene. Si të përdorni: Aplikoni në lëkurë, masazhoni dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750036818
Kodi i produktit kJEP021

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen