Thumbnail image
Krem hidratues Eucerin 75 ml
17.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem hidratues për lëkurë shumë të thatë. Ajo zvogëlon ashpërsin dhe tendosjen në lëkurë dhe rrit dukshëm butësinë e lëkurës. Krema është e përshtatshme për kujdesin e lëkurës me një tendencë për të pasur ekzemë atopike. Nuk ka parfume dhe ngjyra.

Cilësitë

Prodhuesi Eucerin
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 4005800164705
Kodi i produktit kEU206

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen