Thumbnail image
Krem dite për fytyrë Collistar 50ml
42.78 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem shumë efektiv u frymëzua nga gjetjet më të fundit në mjekësinë estetike. Përmban Vektor® matrix që stimulon prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik. Kremi lufton kundër shenjave të lodhjes dhe plakjes. Përgjithësisht rinovon lëkurën, mbron nga rrezet UVA dhe radikalet e lira. Rivitalizon, zbut, ndriçon lëkurën dhe e kthen atë në vitalitet. Bashkë me kremin vjen edhe një roller masazhues.

Cilësitë

Prodhuesi Collistar
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Krem dite
GTIN 8015150240888
Kodi i produktit kCS100

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen