Thumbnail image
Krem dite NIVEA, Essentials SPF 20, 50ml
6.64 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem dite, mbron lëkurën nga ndikimet e jashtme dhe papastërtitë dhe, përveç kësaj, forcon sistemin e mbrojtjes së lëkurës. Përmban antioksidantë, acid hialuronik dhe çaj jeshil organic. Ofron 48 orë hidratim në lëkurë, mbron kundër faktorit të diellit 20.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Austria
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 9005800291680
Kodi i produktit kNI82550

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen