Thumbnail image
Krem dite Lumene 50ml
27.92 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem intensive SOS, me një përmbajtje të ujit të pastër arktik, boronicave skandinave dhe vitamin B5. Kujdeset për lëkurën e thatë dhe të irrituar, hidraton, zvogëlon skuqjen e lëkurës dhe acarimin e saj, shton fleksibilitetin e lëkurës dhe ndihmon në mbajtjen e balancit të lëkurës. Siguron një efekt të mënjëhershëm të qetësimit të lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 6412600816358
Kodi i produktit kLU81635

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen