Thumbnail image
Krem anti-rrudhë për sy Avon Anew Clinical 15 ml
8.92 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem me përbëje me peptide dhe molekulë A-F33, i cili ndihmon në rritjen e prodhimit të kolagjenit, elastinit dhe fibrinit, si dhe ndihnon në reduktimin e rrudhave nën sytë. Mush linjat e imta dhe rrudhat, parandalon shfaqjen e atyre të reja, zbut zonën e syve dhe redukton pamjen e rrudhave emituese. Kremi është testuar dermatologjikisht. Aplikoni çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurën e poshte dhe epërme të syve.

Cilësitë

Prodhuesi Avon
Gjinia Femra
GTIN 2376874104426
Kodi i produktit kAV15461

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen