Thumbnail image
Krem anti-rrudhë për sy Astrid Collagen Pro 15 ml
8.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem i lehtë anti-rrudhë për zonën e syve. Është i përshtatshëm për të gjitha llojet elëkurës, dhe absorbohet shpejt. Kremi përmirëson fleksibilitetin, forcë dhe plotësin e lëkurës së syve, duke i dhënë një pamje rinore. Dukshëm redukton rrudhat dhe parandalon shfaqjen e atyre të reja. Për më tepër, produkti edhe hidraton dhe freskon këtë zonë të ndjeshme. Apliko në lëkurën e pastër të syve dhe masazho me lëvizje rrethore deri në absorbim.

Cilësitë

Prodhuesi Astrid
Origjina Republika Çeke
Vendi i prodhimit Czech Republic
Gjinia Femra
GTIN 8592297002888
Kodi i produktit kAST175

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen