Thumbnail image
Krem anti-rrudhë nate Vichy Slow Age 50 ml
43.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kremi i natës Slow Age lufton plakjen gjatë gjumit. Përveç që rigjeneron dhe rivitalizon lëkurë si dhe e mbron atë nga ndikimet e mjedisit siç janë mjegulla, mjediset e ndotura, ndrita UV apo stresi që shkakton rrudha dhe linja të imta. Kremi absorbohet shpejtë, ka erë të këndshme dhe e lënë lëkurën të hidratiuar dhe të butë. Produkti nuk përmban parabene, është hipoalergenik dhe i testuar dermatologjikisht. Aplikoni çdo natë para gjumit në lëkurën e pastër të fytyrës.

Cilësitë

Prodhuesi Vichy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
GTIN 3337875586283
Kodi i produktit kVI484

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen