Thumbnail image
KOSOVA - JUSUF BUXHOVI ( ENGLISH EDITION ) - JUSUF BUXHOVI
50.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

DUKE PREZANTUAR LIBRIN E TIJ, AUTORI BUXHOVI KA THËNË SE MESAZHI QË KA DASHUR TA PËRÇOJË PËRMES LIBRIT KA QENË PARA SË GJITHASH NGRITJA E BESIMIT TË LËKUNDUR TË SHQIPTARËVE NË VETEN E TYRE. “NE KEMI NDËRTUAR SHTETIN POR NUK E KEMI NDËRTUAR ARDHMËRINË. AJO NUK NDËRTOHET ME DEKLARATA POLITIKE. DHE KËTU QËNDRON RREZIKU PËR KOSOVËN DHE SHQIPTARËT”, KA THËNË BUXHOVI. “HISTORIA E NJERËZIMIT TREGON SE SHUMË SHTETE DHE CIVILIZIME JANË STËRKEQUR DHE KANË DËSHTUAR PIKËRISHT ATËHERË KUR KANË MENDUAR SE ËSHTË ARRITUR FITORJA”.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9780976714088
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen