Thumbnail image
KOSOVA DJEP I SHQIPTARIZMIT - HAMIT KOKALARI
4.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

KOSOVA NUK KA QENE VETEM DJEP I RILINDJES SHQIPTARE, POR KA QENE SIDOMOS FAKTORI KRYESOR I NGJARJEVE HISTORIKE QE SHKAKTUAN DHE SIGURUAN KRIJIMIN SHTETIT SHQIPTARE DHE TE LIRIS S'ONE KOMBETARE.KOSOVA KA QENE NJE FUSHE LUFTE E PERHERSHME KU SHQIPTARET KAN DERDHUR GJAKUN E TYRE SHEKUJ ME RADHE NE NJE LUFTE TE DYFISHTE KUNDER TURQVE DHE KUNDER SERBO-MALAZESVE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951061460
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen