Thumbnail image
Korrektor për sy Max Factor Radiant Lift 7 ml, woman
6.94 € 8.26 € (-16%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Korrektor me përbërje afatgjate për rigjenerimin dhe ndriçimin e lëkurës rreth syve. Është formuluar me vitamin E dhe C, shumë i lehtë për aplikim dhe përdorim. Përveç që i jep një pamje më natyrale lëkurës suaj, poashtu edhe ushqen atë. Apliko nën sytë dhe shpërndaje barabartë nga qendra jashtë.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Korrektor
Nr. i pjesëve 1
Nuanca 001
GTIN 3614226291967
Kodi i produktit kMF099001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen