Thumbnail image
Përshtatës HP Pavilion, USB-C në HDMI, i zi
39.50 € 41.50 € (-5%)
Përshkrimi

Mjetet ndihmëse nuk mjaftojnë kurrë. Dhe në rastin e këtij përshtatësi shumë praktik, kjo vlen dyfish. Me këtë përshtatës HP, ju mund të ndani zërin dhe videon me rezolucion të lartë 4K nga tableti apo laptopi juaj me televizor, monitorë apo projektorë. Instalimi është shumë i thjeshtë.Mjafton të lidhet përshtatësi me lidhësin USB-C në pajisjen burimore. Pastaj thjesht lidhuni me ekran përmes kabllos HDMI. Ky përshtatës HP është në përputhje me laptopë apo tabletë që kanë një portë USB-C. Ka përmasa shumë kompakte dhe është portativ.

Cilësitë

Prodhuesi HP
Mbështet 4K
Ngjyra Zezë
GTIN 191628755141
Kodi i produktit 226142

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen