Thumbnail image
KONFLIKTI I INTERESIT - ESAD EJUPI
8.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

NE KETE DORACAK JEMI MUNDUAR QE NE RADHE TE PARE, TE SQAROJME NJOHURIT BAZIKE SI , PER SHEMBULL, CKA ESHTE KONFLIKTI I INTERESIT, CILAT JANE LLOJET E TIJ, SI SHFAQET , SI PARANDALOHET, SI SHMABGET AI, CILAT JANE MASSAT DHE SANKSIONET.PASTAJ DALLIMI MES KONFLIKTIT TE INTERESIT DHE PAPAJTUESHMERIVE, KUFIZIMEVE ETJ.KREJT KJO DUKE U BAZUAR GJITHNJE NE LEGJISLACIONIN AKTUAL NE VEND, SI DHE TE DISA SHTETEVE TE RAJONIT E ME GJERE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951064859
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen