Thumbnail image
Këpucë Tamaris 1-1-24402-21-003, nr 37
52.42 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë elegante për femra nga Tamaris, me material cilësor me ngjyrë të zezë pa shkëlqim. Këto këpucë janë shumë praktike me dizajn unik me take 6 cm, si dhe kanë implementuar teknologjinë Touch IT për të qenë sa më të rehatshme. Mund të kombinohen me të gjitha veshjet, sidomos me ato elegante sepse shtojnë pamjes suaj finesë dhe veçanti.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Lëkurë
Numri 37
GTIN 4059252701049
Kodi i produktit mTM1480-37

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen