Thumbnail image
Këpucë Tamaris 1-1-23711-28, Nr. 36
57.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë elegante për femra me stil sportiv nga marka e njohur gjermane Tamaris, në ngjyrë blu të errët. Të bëra nga tekstile dhe sintetikë e kualitetit të lartë me model të xhinseve. Përshtaten në mënyrë të përkryer në këmbët tuaja dhe e bën ecjen më të këndshme.

Cilësitë

Numri 36
Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Sintetikë
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 4055158106797
Kodi i produktit mTM0754-36

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen