Thumbnail image
Këpucë Tamaris 1-1-22416-21-108, bardhë mat, nr 41
29.88 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë elegante për femra nga Tamaris, me material cilësor me ngjyrë të bardhë pa shkëlqim. Këto këpucë janë shumë praktike me dizajn unik me take 6.5 cm. Mund të kombinohen me të gjitha veshjet, sidomos me ato elegante sepse shtojnë pamjes suaj finesë dhe veçanti.

Cilësitë

Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Sintetikë
Numri 41
GTIN 4059252696833
Kodi i produktit mTM1539-41

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen