Thumbnail image
Këpucë Geox Nebula U742VA-043EK-C9999, të zeza, nr 44
121.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për meshkuj me dizajn të adhurueshëm shumë modest dhe të thjeshtë, që përshtaten me të gjitha stilet. Kanë dizajn mjaft unik me ngjyrë të zezë, me material cilësor të përpunuar me implementim efikas që të lejojnë ajrosjen dhe absorbojnë lagështinë. Shumë të përshtatshme edhe për aktivitete sportive.

Cilësitë

Numri 44
Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliuretan
GTIN 8058279523777
Kodi i produktit mGE0216-44

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen