Thumbnail image
Këpucë Geox Nebula Taupe U74D7A-000BS-C6029
115.06 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këpucë për meshkuj nga marka e njohur italiane Geox, të dizajnuara nga lëkura, materiali poliestër, goma dhe tekstili. Kanë peshë të lehtë dhe janë të përshtatshme për ecje. Këpucët Geox mundësojnë qarkullimin e ajrit falë vrimave të mëdha në shputa, kështu duke kontrolluar nxehtësinë dhe të ftohtit.

Cilësitë

Prodhuesi Geox
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Tekstil
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8051516886253
Kodi i produktit mGE0094-42

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen