Thumbnail image
Këmishë Quiksilver EQYWT03719-KVJ1, M
61.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj që pëlqejnë elegancën dhe modesinë. Kjo këmishë ka material shumë cilësor pambuku 98% kombinuar me elastan 2%. Ka dizajn të thjesht dhe modest me prerje klasike me katrora me ngjyra të kombinuaraː të kaltër, të bardhë, dhe të kaftë si dhe dy xhepa të përparëm. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të ngrohta verore.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Elastan
Mënyra e lidhjes Me pulla
Madhësia M
GTIN 3613373827005
Kodi i produktit mQU1716-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen