Thumbnail image
Kuti për pllakë amë Raspberry Pi Original, e bardhë / e kuqe
17.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Fondacioni Raspberry Pi ju sjell një kuti mbrojtëse me ngjyrë të bardhë dhe të kuqe për modelet e zgjedhura të pllakave amë miniaturë - Raspberry Pi.Kompjuteri juaj miniaturë do të përshtatet në kohë dhe do të mbrohet nga ndikimet e jashtme. Kutia është projektuar për modelet: Raspberry Pi B +, Raspberry Pi 2 B dhe Raspberry Pi 3 B.

Cilësitë

Origjina Angli
Formatet e mbështetura të pllakave amë Pi
Lloji i shtëpizës Pi Case
Prodhuesi Raspberry Pi
GTIN 5060473480001
Kodi i produktit 229219

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen