Thumbnail image
Karrike DXRacer Formula OH/FD01/NG, e zezë / hirtë
411.50 € 447.50 € (-8%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Karrikja DXRacer Formula vjen me dizajn modern ergonomik që është përshtatur përsosshmërisht për përdoruesit e shpeshtë të kompjuterit në zyrë, gjatë videolojërave apo menaxher të ndryshëm. Aksesori ju sjell rehati dhe siguri maksimale.Karrikja mund të lakohet në kënd 150 shkallë, mund të lëviz në lartësi deri në 180 cm, mban peshë deri në 130 kg dhe ka ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrë të hirtë.

Cilësitë

Origjina Afrikë e jugut
Ngjyra Zezë
GTIN 6949531976283
Kodi i produktit 226496

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen