Thumbnail image
Karrike Cougar Armor S, e zezë / portokalltë
436.50 €
Përshkrimi

Mbështetni përpjekjet tuaja të lojrave në maksimum dhe gëzoni momentet tuaja të lojrave me karrigen e lojërave Cougar Armour S. Kjo karrige është dizajnuar posaçërisht për të përmirësuar ergonominë dhe komoditetin për të gjithë përdoruesit dhe sidomos ata që shpenzojnë momente të gjata në kompjuter.Karriga është formuar posaçërisht në mënyrë që i gjithë trupi të mbështetet lehtësisht me mbështetjen e duhur për pjesën e poshtme të krahut, duke minimizuar tendosjen e shpinës. Përveç kësaj, karriga është e pajisur me pad të vegjël për mesin e shpinës për të ndihmuar në ruajtjen e pozicionit të saktë të uljes.Ju mund ta rregulloni karrigen tuaj që t'i përshtatet lartësisë suaj, të mbështesë deri në 180 ° me kontrollin e rezistencës të pjesrrët, kështu që karriga do të qëndroj pikërisht ashtu siç e zgjidhni ju. Së fundi, ju gjithashtu mund të rregulloni krahët e dorës 3D në të gjitha drejtimet dhe këndet e mundshme.

Cilësitë

Origjina Taivan
Ngjyra Portokalltë, Zezë
Pesha [kg] 21
Prodhuesi Cougar
GTIN 4715302449728
Kodi i produktit 225893

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen