Thumbnail image
Karikues Patona për Dual Fuji NP-W126
25.50 €
Përshkrimi

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Cilësitë

Besueshmëria 100 %
Data e lansimit 1. 2. 2018
Dizajnuar për Fotoaparat
Energjia maksimale [A] 8.4
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lajmërues LED Po
Për makinë Jo
Përqindja e dështimit E panjohur
Prodhuesi Patona
EAN 4055655118422
GTIN 4055655118422
Kodi i produktit 229745

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen