Thumbnail image
Karikues PATONA për bateri 18650 230V/12V
29.50 €
Përshkrimi

Patona është sinonim i produkteve me cilësi të lartë duke ruajtur një çmim të favorshëm. Kontrollet e rregullta të cilësisë së produkteve Patona garantojnë një nivel të lartë të cilësisë. Portofoli i produkteve të Patona përfshin kryesisht bateri për laptopë, kamera, fotoaparate, trapana pa kabllo, kaçavida pa kabllo, furnizues me energji për këto produkte dhe gjithashtu çanta mbrojtëse.Ky është një karikues PATONA për karikim të shpejtë të baterisë 18650, i cili ka tregues LED, mbrojtje nga mbinxehja, qëndrueshmëri të lartë dhe jetëgjatësi. Ofron karikim të shpejtë 110 deri në 220 V dhe gjithashtu karikim në automjet (në 12 V).

Cilësitë

Origjina Gjermani
Energjia maksimale [A] 4.2
Lloji i baterive Li-ion
Prodhuesi Patona
EAN 4055655191586
Dizajnuar për Bateri
Lajmërues LED Po
Lansuar 1.2.2018
Garancioni nga prodhuesi 1vit
Për makinë Jo
Përqindja e dështimit Epanjohur
Kodi PT1682
GTIN 4055655191586
Kodi i produktit 229747

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen