Thumbnail image
Karikues PATONA Dual Nikon EN-EL5, USB
21.50 € 23.50 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Prodhuesi Patona njihet për produkte me cilësi të lartë dhe çmim të favorshëm. Patona Dual është karikues i dyfishtë i baterive për çdo portë USB-së (laptop, kompjuter, USB HUB, etj). Karikuesi ka dritë LED dhe mbrojtje nga mbinxehja. Tensioni hyrës i pajisjes është DC 5V / 2.1A, kurse ai dalës është DC 4.2V. Karikuesi është i përshtatshëm për bateri EN-ELS. Një kabllo USB / microUSB është e përfshirë gjithashtu.

Cilësitë

Besueshmëria 100 %
Data e lansimit 1. 2. 2018
Dizajnuar për Fotoaparat
Energjia maksimale [A] 4.2
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lajmërues LED Po
Për makinë Jo
Përqindja e dështimit E panjohur
Prodhuesi Patona
EAN 4055655118415
GTIN 4055655118415
Kodi i produktit 229744

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen