Thumbnail image
Kapelë Vans VA34GVO3W
15.74 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë e bukur për femra nga firma Vans e përpunuar nga akriliku, posedon dizajn modest me ngjyrë të kuqe dhe me përmbajtje të logos. Kjo kapelë është me madhësi univerzale dhe shumë e këndshme për përdorim, e cila iu mban ngrohtë gjatë ditëve të ftohta.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Modeli Me shenja
Materiali Akril
GTIN 191163037870
Kodi i produktit mVN0378

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen