Thumbnail image
Kapelë VANS VA31T6KCZ
23.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Materiali: 100% pambuk, me ngjyrë të gjelbërt dhe me madhësi standarde. Animuar me logon e markës në pjesën e përparme të kapelës.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Modeli Me shenja
Materiali Pambuk
GTIN 191167080063
Kodi i produktit mVN0376

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen