Thumbnail image
Kapele VANS V00H5LKR6
17.52 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapele për femra nga marka VANS. E dizajnuar nga pambuku 100% në ngjyrë të zezë, me shapkë të gjerë dhe logon e mbishkruar. Ka madhësi univerzale.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Modeli Me shenja
Materiali Pambuk
GTIN 190287469802
Kodi i produktit mVN0375

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen