Thumbnail image
Kapele VANS V00H2VHTG
18.96 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapele moderne për meshkuj. E punuar nga material kualitativ dhe e dizajnuar në ngjyrë gri dhe me logon e markës në anën e përparme.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Modeli Me shenja
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 191163021398
Kodi i produktit mVN0346

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen