Thumbnail image
Kapelë Roxy ERJHA03272-GQM0
29.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë modeste për femra nga firma Roxy, e përpunuar kryesisht prej akrilikut përmban dizajn të bukur me ngjyrë të gjelbërt ushtrie të dekoruar me lesh ngjyrë të kaftë dhe posedon logo me pllakë metalike anash. Shumë e bukur dhe komode falë modelit me thurrje e cila iu mban ngrohtë gjatë dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Materiali Akril
GTIN 3613372720239
Kodi i produktit mRX1345

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen