Thumbnail image
Kapelë Roxy ERJHA03266-SGRH
29.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për femra nga materiali mjaft cilësor 100% akrilik, me ngjyrë gri dhe me model të thurur. Produkti ka të vendosur emrin e prodhuesit Roxy me ngjyrë rozë në pjesën e përparme. Kapela ka madhësi universal dhe do ju mbaj ngrohtë gjatë temperaturave të ulëta dimri.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Materiali Akril
Modeli Me shenja
GTIN 3613372720345
Kodi i produktit mRX1349

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen