Thumbnail image
Kapele Roxy, e zezë ERJHA03266-KVJ0
29.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapele e ngrohtë për femra. E dizajnuar në ngjyrë të zezë dhe detaje të bardha dhe e punuar 100% nga akrilika. E përshtatshme për stinën e dimrit dhe të vjeshtës.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Materiali Akril
Modeli Me shenja
GTIN 3613372720185
Kodi i produktit mRX1348

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen