Thumbnail image
Kapele për dimër CAPU, e pembe 1739-D
8.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapele për dimër e dizajnuar nga materiali i ngrohtë 100% akrilik në ngjyrë të lehtë pink. Ka qepje moderne dhe është e rehatshme për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352690
Kodi i produktit mCP0348

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen