Thumbnail image
Kapele për dimër CAPU, bezhë 416-A
9.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapele për dimër CAPU e punuar nga materiali cilësor i ngrohtë për dimër 70% akrilik dhe 30% lesh në ngjyrë të lehtë bezhë. Kjo kapele ka dizajn modern dhe madhësi univerzale.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352724
Kodi i produktit mCP0394

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen