Thumbnail image
Kapele për dimër CAPU, bezhë 350-A
11.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapele për ditë të ftohta e dizajnuar nga materiali i ngrohtë 100% akrilik në ngjyrë bezhë me thurje origjinale. Kjo kapele posedon tufën e butë në maje dhe ka madhësi univerzale.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Fije
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482210575
Kodi i produktit mCP0121

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen