Thumbnail image
Kapelë dimri VANS Beanie Port Royale V00J3C4QU
16.14 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë nga marka Vans, e punuar me material 100% akrilik. Me një dizajn unik dhe me madhësi universale, në pjesën e përparme përmban logon e prodhuesit. Material shum i këndshëm ngrohës.

Cilësitë

Prodhuesi VANS
Gjinia Meshkuj
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Materiali Akril
GTIN 191163021961
Kodi i produktit mVN0348

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen