Thumbnail image
Kapelë dimri Roxy ERJHA03412-BQY0, e gjelbërt
28.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për femra nga Roxy, e përpunuar nga akriliku me detaje të qepura. Vjen me ngjyrë të gjelbërt plotësuar me një tufë leshi me ngjyrë khaki. Shumë e ngrohtë, moderne dhe e rehatshme për veshje.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Materiali Akril
GTIN 3613373660589
Kodi i produktit mRX1909

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen